DETAILS, FICTION AND کارشناسی سیار خودرو

Details, Fiction and کارشناسی سیار خودرو

Details, Fiction and کارشناسی سیار خودرو

Blog Article

برای تماس با کارشناسان خبره ایران تست کار روی دکمه مقابل کلیک کنید.

از شما عزیزان ممنونیم که تا انتهای این مطلب ( کارشناسی سیار خودرو ) با ما همراه بودید، می توانید برای دیدن مطالب بیشتر به سایت تامین خودرو مراجعه کنید.

علاوه بر این، برای اطلاع از قیمت روز خودرو، تخمین قیمت خودرو کارکرده و کارشناسی موتورسیکلت نیز می‌توانید روی کارنامه حساب کنید.

نور گوشی خود را روشن کرده، روی بخشی از خودرو زوم کنید و با دقت عکس بگیرید.

جهت مثال خودرویی که در یک حادثه دچار تصادف و بدنه آن دچار مشکل و یا تغییر شکل شده‌ است، دیگر از ایمنی و استحکام اولیه برخوردار نخواهد بود؛ مگر اینکه قسمت آسیب دیده به‌ طور کامل تعویض، و نه تعمیر گردد.

خراب نبودن باتری شرط مهمی است البته اگر تعویض شده باشد باید مراقب باشید.

تشخیص رنگ ماشین و کارشناسی بدنه خودرو چگونه انجام می شود؟

تک قطعات آن را با چشم نگاه کرده و اگر متوجه تفاوت روشنایی در هر بخشی شدید، احتمالا آن بخش، دوباره نقاشی شده است.

این مورد توسط دستگاهی که نام برده شد بررسی شده و در صورتی که خودرو مجددا رنگ شده باشد به شما اعلام خواهد شد. (هزینه کارشناسی سیار خودرو ترمیم و رفع آفتاب سوختگی ماشین و رنگ خودرو)

یکی از جدیدترین و حتی می‌توان گفت بهترین راه های جلوگیری از افتاب سوختگی خودرو، استفاده از پوشش‌های نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ است. در چند سال اخیر می‌توان گفت یکی از مورادی که برای جلوگیری از افتاب سوختگی خودرو به بازار ایران راه پیدا کرده است، پوشش نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ است.

با کارشناسی دقیق و فوق تخصصی رنگ خودرو از سلامت بدنه اطمینان خواهید داشت. ایران تست کار طبق چک لیست های حرفه‌ای تما اجزای خودروی مورد نظر را بررسی و نتیجه را در اختیار شما قرار خواهد.

کارشناسان کارنامه چه آموزش‌هایی می‌بینند و تا چه اندازه در انجام کارشناسی مهارت دارند؟

کارشناسی خودرو در محل ما برای همه نقاط تهران سرویس سریع خود را ارائه میکند و تنها کافیست با یک تماس با کارشناس خودرو خود برای بازدید و کارشناسی فنی خودرو خود هماهنگ کنید.

بدون شک هیچکسی راضی به ضرر خود در یک معامله نیست پس در خرید از کارشناسی سیار خودرو کمک گرفته و هیچگاه به دلالان این فرصت را ندهید که به کار خود ادامه دهند.

Report this page